Krumpholz 1799 m. kaltinis kultivatorius – kultivatorius – sėjos dantis – dirvos aeratorius

Kultivatorius – sėjamosios dantis – gėlės nagas

Šie įrankiai naudojami dirvai įdirbti, viršutiniam dirvos sluoksniui sutrupinti ir piktžolėms šalinti. Įrankiai, kuriuos naudoja Krumpholz kaltiniai kultivatoriai pagaminti iš ypač tvirto ir tvirto anglinio plieno. Jie naudojami dirvai purenti ir piktžolėms naikinti nepažeidžiant dirvos sluoksnio.

Natūralią dirvožemio stratifikaciją galima suskirstyti į tris sritis. . viršutinio dirvožemio sluoksnio. podirvis ir pagrindinę uolieną.

Augalams viršutinis dirvožemio sluoksnis yra svarbiausias sluoksnis augalų augimui. Čia humusas susimaišo ir susijungia su mineraliniais komponentais. Humusą sudaro suirusios floros ir faunos medžiagos. Viršutinį dirvožemio sluoksnį skaido ir paverčia grybai ir bakterijos, o su mineraliniais komponentais jį sumaišo sliekai. Sveikas viršutinis dirvožemio sluoksnis su dideliu humuso kiekiu yra labai svarbus gyvybiškai svarbiam augalų augimui.

Požemį daugiausia sudaro mineralinės medžiagos mineralinės medžiagos. Požemiui būdingos suanglėjusios uolienos, smėlis ir iš viršutinio sluoksnio išplautos medžiagos. Humuso beveik nėra.

Pirminę uolieną sudaro sudaro beveik vien tik kietų uolienų sluoksniai. Šis podirvis yra dirvožemio vystymosi šaltinis.

Kodėl reikia įdirbti dirvą sėjamąja arba dirvos aeratoriumi?

Kastuvu ar šakėmis iškasus sveiką viršutinį dirvožemio sluoksnį, organinė gyvybė perkeliama į deguonies turtingesnį podirvį. Daugelis šių organizmų ten negali egzistuoti ir žūsta. Dirvožemis praranda gyvybingumą ir maistingąsias medžiagas.

Dirvą ardant sėjos dantukais, viršutinis dirvožemio sluoksnis neperkeliamas į gilesnius dirvožemio sluoksnius. Sliekai, grybai ir bakterijos sulaikomi ir nuolat didina humuso kiekį. Šį procesą galima palaikyti ir sustiprinti tinkamai tręšiant organinėmis trąšomis.

Dirvos purenimas sėjos dantukais tai daug paprasčiau, mažiau varginantis ir greitesnis būdas nei kasti kastuvu ar šakėmis. Pirmiausia dirvą reikėtų išvalyti nuo piktžolių, pavyzdžiui, grėbti kultivatoriumi. Kai piktžolės pašalintos, sėjamąjį dantį reikia traukti per lysvę kryžminiais takais. Atstumas tarp eilių turėtų būti 15-25 cm.

Kada lysvė įdirbama sėjos dantimis?

Lysvę reikėtų įdirbti prieš žiemą arba po jos. Geriausia būtų įdirbti prieš žiemą. Dėl šalčio supurenta dirva optimaliai susmulkėja. Tačiau tinka ir pavasarį prieš pirmąją sėją / sodinimą. Jūsų pačių motyvacija pavasarį dažnai būna didesnė.

Kurios paršavedės dantis kokiai lovai?

Pakeltoms lysvėms naudokite mūsų mažus „Krumpholz” sėjamųjų dantis Nr. 1307 arba Nr. 1309. Mūsų dideli kaltiniai dantys Nr. 1061 arba dantys Nr. 1306 puikiai tinka lysvėms žemės lygyje.

Smulkiai sutrupinkite viršutinį dirvožemio sluoksnį Geriausias būdas išpurenti dirvą – naudoti kultivatorių arba skutiklį. Išpurenti dirvos sluoksniai lengviau sugeria šilumą, orą, vandenį ir maistingąsias medžiagas. Kartu dirva optimaliai paruošiama tręšimui – geriausia naudoti natūralias trąšas, kad dirva visada būtų aprūpinta pakankamu kiekiu maistingųjų medžiagų.

Daugybė skirtingų sėjamosios dantys ir kultivatorių Krumpholz visiems sodininkams siūlo tinkamus sodo įrankius dirvai purenti ir piktžolėms ravėti.

Geriausios kainos garantija

Jei kitoje parduotuvėje rasite palankesnę kainą (įskaitant pristatymo išlaidas), šią „Krumpholz” prekę iš mūsų gausite už tą pačią kainą.

Ši garantija galioja ne ilgiau kaip 14 dienų nuo įsigijimo, o mes ją pristatome nemokamai. Ši garantija netaikoma specialiems išpardavimams iš likviduojamų sandėlių, bankrotų ir aukcionų.